FIZJOTERAPIA

FIZJOTERAPIA
Stosowana jest u pacjentów neurologicznych, kardiologicznych, ortopedycznych oraz sportowców po urazach czy w trakcie intensywnych treningów.

Diagnostyka
Odbywa się podczas pierwszej wizyty i opiera się na testach diagnozujących problem. Na podstawie tych testów jestem w stanie opracować program ćwiczeń dopasowany do indywidualnych potrzeb. Przed badaniem przygotuj: zdjęcie rtg, rezonans magnetyczny, usg.
120zł, 60 minut

Ćwiczenia ruchowe
Ćwiczenia mające na celu pobudzenie do ruchu tych mięśni, które z powodu unieruchomienia, dolegliwości bólowych, osłabienia mięśniowego czy braku motywacji nie działają poprawnie.
120zł, 60 minut

Rozluźnianie mięśniowo-powięziowe
Specjalistyczne podejście terapeutyczne wykorzystywane w leczeniu wielu zaburzeń w układzie mięśniowo-powięziowym. Jest to precyzyjne rozciąganie i rozluźnianie tkanek rozpatrujące problemy pacjenta w ujęciu całościowym. Ten sposób pracy z ciałem jest skuteczny w leczeniu takich dolegliwości jak zespoły bólowe kręgosłupa, zespół zamrożonego barku, łokieć tenisisty czy golfisty, choroba zwyrodnieniowa stawów, napięciowe bóle głowy i w wielu innych.
120 zł, 45 minut

Kinesiologytaping
35 zł za aplikację

Facebook Pagelike Widget

Back to Top